صفحه اصلی  »  ترموستاتهانیول   »   ترموستات قابل برنامه ریزی هانیول TH8320WF

ترموستات قابل برنامه ریزی هانیول TH8320WF

انواع ترموستات هانیول در مدل های مختلف برای کنترل دمای محیط و کنترل دمای کانال هوا ، مورد استفاده قرار می گیرند. فرآیند کنترل توسط ترموستات و از طریق فرمان به فن یا شیر فن کویل،شیر برقی، داکت اسپلیت، پکیج، شیر موتوری، چیلر و …صورت می پذیرد. ( البته در انواع ترموستات اتاقی این امر تنها با کنترل سرعت فن است. )

ترموستات، كنترل كننده الكتريكي خودكار است که براي تنظيم دما در فضای بسته به کار گرفته می شود. غالبا” ترموستات را به دستگاه هاي تولید گرما یا سرما متصل مي كنند تا با قطع و وصل دستگاه، آن فضا را در دماي تنظيم شده ی دلخواه  تثبیت نماید. هنگامي كه دما به نقطه تنظيم شده برسد، ترموستات مدار برقي سیستم را قطع کرده و وقتي دما 3 الي 5 درجه از نقطه تنظيم شده فاصله بگیرد، دوباره مدار دستگاه را وصل مي كند و دستگاه روشن مي شود.

شناخته شده ترین ( و البته پر فروش ترین ) مدل از ترموستات دیجیتال، مدل هالو  HALO یا T6861 ساخته ی شرکت هانیول HONEYWELL می باشد. ترموستات هالو از سری ترموستات دیجیتال هانیول با قابلیت نصب و راه اندازی آسان، دو فصله و قیمت مناسب یکی از پرطرفدار ترین ترموستات دیجیتال حال حاضر جهان محسوب می شود.

محصولات مرتبط

مشخصات ترموستات قابل برنامه ریزی هانیول TH8320WF

جنس پلاستیک

کنترل از راه دور دمای خانه توسط این ترموستات ( پیغام هشدار در صورت افزایش یا کاهش دمای زیاد و یا قطع ارتباط )

شبکه امن و قابل اعتماد

ساعت دقیق که حتی در زمان قطعی برق دستگاه زمان را نگاه داشته و حتی در جلو و عقب کشیده شدن ساعت برای استفاده بهینه از نور خورشید نیز هوشمند سازی شده است.

برای استفاده کامل از این دستگاه استفاده از سیستم های دارای وای فای و مرورگر اینترنت نیاز است.