صفحه اصلی  »  ترموستاتهانیول   »   ترموستات Pro 5000 هانیول ( TH5220d1003/u )

ترموستات Pro 5000 هانیول ( TH5220d1003/u )

انواع ترموستات هانیول در مدل های مختلف برای کنترل دمای محیط و کنترل دمای کانال هوا ، مورد استفاده قرار می گیرند. فرآیند کنترل توسط ترموستات و از طریق فرمان به فن یا شیر فن کویل،شیر برقی، داکت اسپلیت، پکیج، شیر موتوری، چیلر و …صورت می پذیرد. ( البته در انواع ترموستات اتاقی این امر تنها با کنترل سرعت فن است. )

ترموستات، كنترل كننده الكتريكي خودكار است که براي تنظيم دما در فضای بسته به کار گرفته می شود. غالبا” ترموستات را به دستگاه هاي تولید گرما یا سرما متصل مي كنند تا با قطع و وصل دستگاه، آن فضا را در دماي تنظيم شده ی دلخواه  تثبیت نماید. هنگامي كه دما به نقطه تنظيم شده برسد، ترموستات مدار برقي سیستم را قطع کرده و وقتي دما 3 الي 5 درجه از نقطه تنظيم شده فاصله بگیرد، دوباره مدار دستگاه را وصل مي كند و دستگاه روشن مي شود.

شناخته شده ترین ( و البته پر فروش ترین ) مدل از ترموستات دیجیتال، مدل هالو  HALO یا T6861 ساخته ی شرکت هانیول HONEYWELL می باشد. ترموستات هالو از سری ترموستات دیجیتال هانیول با قابلیت نصب و راه اندازی آسان، دو فصله و قیمت مناسب یکی از پرطرفدار ترین ترموستات دیجیتال حال حاضر جهان محسوب می شود.

محصولات مرتبط

مشخصات ترموستات Pro 5000 هانیول ( TH5220d1003/u )

یکی از ترموستات های بسیار زیبا و خوش ساخت هانیول ، ترموستات های سری TH522 است. این ترموستات از لحاظ ظاهری اندکی شبیه ترموستات T6590 هانیول است اما از خیلی جهات هم عملکردی و هم مواردی مانند صفحه نمایش ، تنظیم دقیق دما و … بسیار ارتقاء یافته است.

ترموستات pro 5000 هانیول ( مدل TH5220d1003/u ) ترموستات دیجیتال بوده و روکار می باشد. ( به باکس درون دیوار نیازی نیست )

از دیگر مزایای این ترموستات عملکرد با باتری آن است؛ لذا نیازی نیست که حین قطعی برق نگران از دست رفتن تنظیمات ترموستات باشید.

حالت تنظیم دمای خودکار ( Comfort یا economy ) : حالت اول Comfort به منظور تهویه مطبوع عالی و دومی Economy به منظور صرفه جویی هرچه بیشتر با حداقل تهویه مورد نیاز طراحی شده است.

انواع سیستم :

گاز ، نفت یا گرمایش الکتریکی به همراه تهویه مطبوع

تنها گرمایش – سیستم های دو سیم ، شیر های ۳ سیم ( Zone valve ) ( سری ۲۰ ) و شیر های نرمالی اپن ( Zone valve )

تنها گرمایش با فن

تنها سرمایش

سیستم های ۷۵۰mV گرمایش