صفحه اصلی  »  ترموستاتهانیول   »   ترموستات T4360 هانیول

ترموستات T4360 هانیول

انواع ترموستات هانیول در مدل های مختلف برای کنترل دمای محیط و کنترل دمای کانال هوا ، مورد استفاده قرار می گیرند. فرآیند کنترل توسط ترموستات و از طریق فرمان به فن یا شیر فن کویل،شیر برقی، داکت اسپلیت، پکیج، شیر موتوری، چیلر و …صورت می پذیرد. ( البته در انواع ترموستات اتاقی این امر تنها با کنترل سرعت فن است. )

ترموستات، كنترل كننده الكتريكي خودكار است که براي تنظيم دما در فضای بسته به کار گرفته می شود. غالبا” ترموستات را به دستگاه هاي تولید گرما یا سرما متصل مي كنند تا با قطع و وصل دستگاه، آن فضا را در دماي تنظيم شده ی دلخواه  تثبیت نماید. هنگامي كه دما به نقطه تنظيم شده برسد، ترموستات مدار برقي سیستم را قطع کرده و وقتي دما 3 الي 5 درجه از نقطه تنظيم شده فاصله بگیرد، دوباره مدار دستگاه را وصل مي كند و دستگاه روشن مي شود.

شناخته شده ترین ( و البته پر فروش ترین ) مدل از ترموستات دیجیتال، مدل هالو  HALO یا T6861 ساخته ی شرکت هانیول HONEYWELL می باشد. ترموستات هالو از سری ترموستات دیجیتال هانیول با قابلیت نصب و راه اندازی آسان، دو فصله و قیمت مناسب یکی از پرطرفدار ترین ترموستات دیجیتال حال حاضر جهان محسوب می شود.

محصولات مرتبط

مشخصات ترموستات T4360 هانیول

ترموستات T4360 و T6360 آنالوگ به منظور کنترل اتوماتیک On/Off روی شیر های گاز، پمپ های سیرکولار ، رله ها ، زون ولو ها و در تمامی حالت های گرمایش ، سرمایش و یا گرمایش/سرمایش می باشد.

مناسب جهت استفاده در فن کویل زمینی و پکیج ( ترموستات پکیج – ترموستات فن کویل زمینی )

حسگر دیافراگم دوتایی که دقت کنترل دما را ممکن می سازد.

حالت مدرن و زیبای ترموستات که آن را برای قرار گرفتن در نشیمن خانه مناسب می سازد.

موجود بودن حالت پیش بینی گرمایش که در صورت نیاز به کار گرفته شود.

مدل T6330 دارای کانتکت های برگرداننده برای استفاده در سرمایش و یا سرمایش/گرمایش است.

سیم کشی بهبود یافته برای تضمین امنیت