صفحه اصلی  »  ترموستاتهانیول   »   ترموستات TF228WN هانیول

ترموستات TF228WN هانیول

انواع ترموستات هانیول در مدل های مختلف برای کنترل دمای محیط و کنترل دمای کانال هوا ، مورد استفاده قرار می گیرند. فرآیند کنترل توسط ترموستات و از طریق فرمان به فن یا شیر فن کویل،شیر برقی، داکت اسپلیت، پکیج، شیر موتوری، چیلر و …صورت می پذیرد. ( البته در انواع ترموستات اتاقی این امر تنها با کنترل سرعت فن است. )

ترموستات، كنترل كننده الكتريكي خودكار است که براي تنظيم دما در فضای بسته به کار گرفته می شود. غالبا” ترموستات را به دستگاه هاي تولید گرما یا سرما متصل مي كنند تا با قطع و وصل دستگاه، آن فضا را در دماي تنظيم شده ی دلخواه  تثبیت نماید. هنگامي كه دما به نقطه تنظيم شده برسد، ترموستات مدار برقي سیستم را قطع کرده و وقتي دما 3 الي 5 درجه از نقطه تنظيم شده فاصله بگیرد، دوباره مدار دستگاه را وصل مي كند و دستگاه روشن مي شود.

شناخته شده ترین ( و البته پر فروش ترین ) مدل از ترموستات دیجیتال، مدل هالو  HALO یا T6861 ساخته ی شرکت هانیول HONEYWELL می باشد. ترموستات هالو از سری ترموستات دیجیتال هانیول با قابلیت نصب و راه اندازی آسان، دو فصله و قیمت مناسب یکی از پرطرفدار ترین ترموستات دیجیتال حال حاضر جهان محسوب می شود.

محصولات مرتبط

مشخصات ترموستات TF228WN هانیول

اگر به دنبال ترموستات دیجیتال هستید احتمالا”  نام برند هانیول به گوشتان خورده است . در بین ترموستات های دیجیتال هانیول نیز مدل ترموستات T6861 هالو بیش از سایر مدل ها در ایران شناخته شده است. اگرچه این ترموستات در بسیاری از پروژه ها استفاده شده و نیاز مصرف کننده را برطرف کرده است اما شاید اشکالی که به آن وارد باشد صفحه نمایش به رنگ آبی / سبز تیره است. که البته در برخی ست آپ ها به مکان نصب شده زیبایی خاصی می بخشد اما به دلیل رنگ تند آن گاها” مورد نارضایتی برخی مصرف کننده ها نیز واقع شده است.

یکی از ترموستات های اصل هانیول که هم دیجیتال بوده و هم دارای صفحه نمایش بسیار روشن و زیبا است ترموستات TF228WN هانیول می باشد.

برخی از ویژگی های متمایز کننده این ترموستات زیبا را در زیر مشاهده می کنید :

جهت استفاده فن کویل سقفی

رابط کاربری مناسب

صفحه نمایش بزرگ

نور پس زمینه یخی – شیک و زیبا

انتخاب دستی یا اتوماتیک سرعت فن کویل

ذخیره تنظیمات در زمان قطعی برق

حسگر دقیق دما و کنترل عالی

بهینه سازی مصرف انرژی

نصب سریع و آسان

امکان انتخاب دما به شکل سانتیگراد و فارنهایت