صفحه اصلی  »  دسته‌بندی نشده   »   پکیج ایمرگاس دیواری مخزن دار (Avio – Zeus)

پکیج ایمرگاس دیواری مخزن دار (Avio – Zeus)

مشخصات کلی پکیج ایمرگاس

پکیج ایمرگاس Immergas Heating Package تولید کشور ایتالیا وجزء اولین برندهای تولید پکیج  های  حرارتی در جهان است که طبق استاندارد های اروپایی بالغ بر ۷۰ نوع محصول در چند گروه پکیج ایمرگاس تک مبدل ، دو مبدل،کندانسینگ و دیواری مخزن دار و زمینی مخزن دار تولید می شوند. پکیج ایمرگاس دارای سیستم کنترل پیشرفته و هوشمند ،دارای سیستم مدولاسیون و برد هوشمند میکروپروسسوری با کاهش مصرف انرژی به میزان ۳۰ درصد می باشد.

محصولات مرتبط

مشخصات پکیج ایمرگاس دیواری مخزن دار (Avio – Zeus)

پکیج ایمرگاس دیواری مخزن دار Avio-Zeus در انواع فن دار و بدون فن در سه ظرفیت ۲۴ ، ۲۸ و ۳۲ کیلووات تولید می شود . که مناسب برای گرمایش و تامین آب گرم مصرفی واحد های مسکونی ، تجاری ، اداری از ۱۵۰ تا ۳۰۰ متر مربع هستند. حجم مخزن آبگرم پکیج ایمرگاس دیواری مخزن دار تا ظرفیت ۲۸ کیلووات ۴۵ لیتر و در ظرفیت ۳۲ کیلووات معادل ۶۰ لیتر است. مخزن ذخیره بکار رفته در پکیج ایمرگاس دیواری مخزن دار از نوع استنلس استیل ۳۱۶ L است.

پکیج ایمرگاس دیواری مخزن دار قابل استفاده در مناطق با املاح آب زیاد و قابل نصب در محیط بیرون از ساختمان و مقاوم در برابر نفوذ آب است .

امکان برقرای جریان آبگرم به مقدار زیاد در پکیج ایمرگاس مخزن دار سبب شده تا از این دستگاه بتوان در واحد های با بیش از یک حمام نیز بهره برد .

مدل فن دار پکیج ایمرگاس مخزن دار ZEUS و مدل بدون فن AVIO نام گذاری شده است.